Naslovnica Sport Strani nogomet

Španjolska nakon Hrvatske razbila i Velšane

Španjolci su već do poluvremena vodili s 3-0 golovima Paca Alcacera (8, 29) i Segija Ramosa (19).
12. listopada 2018. u 07:18 3 komentara 1066 prikaza
Španjolska Hrvatska
Pogledajte galeriju 1/2

Nogometaši Španjolske, protivnici Hrvatske u Ligi nacija, slavili su u prijateljskom dvoboju kod Walesa s 4-1.

Španjolska Hrvatska 'ŠPANJOLSKA PONIZILA HRVATSKU' Evo što svjetski mediji pišu o katastrofalnom porazu Hrvatske

Španjolci su već do poluvremena vodili s 3-0 golovima Paca Alcacera (8, 29) i Segija Ramosa (19). U drugom dijelu je za Španjolce zabio Bartra (75), da bi za Velšane počasni gol postigao Vokes (89).

Španjolska Hrvatska Modrić DOBILI ŠEST KOMADA Katastrofa Hrvatske, ovo nam je najteži poraz u povijesti!

Turska i BiH su u Rizeu odigrali sasvim prijateljski 0-0 u utakmici bez golova i uzbuđenja. Argentina je u Rijadu, u Saudijskoj Arabiji, slavila protiv Iraka s 4-0 pogocima Martineza (18), Perreyre (53), Pezzelle (82) i Cervija (90+1). Leo Messi nije igrao za Argentince.