Napoli i Cagliari upisali pobjede, Rog igrao cijelu utakmicu

Napoli - Atalanta
Reuters/Pixsell
25.10.2020.
u 19:16

Strijelci za Cagliari bili su Lykogiannis (25), Simeone (35), Sottil (45) i  Pedro (84), a za goste, koji su od 48. igrali s igračem manje nakon što je isključen Luca Cigarini, zabili su Messias (21) i Molina (43). Marko Rog je odigrao cijeli susret za Cagliari.

Nogometaši Napolija pobijedili su na gostovanju Benevento sa 2-1 nakon što su gubili na poluvremenu, dok je Cagliari u golijadi sa šest pogodaka pobijedio Crotone sa 4-2.

Benevento je poveo u 31. minuti golom Roberta Insignea, a izjednačio je u 60. minuti njegov stariji brat i kapetan Napolija Lorenzo. U 68. je pobjedu gostima donio Andrea Petagna.

U prvom nedjeljnom susretu Cagliari je pobijedio Crotone sa 4-2. Zanimljivo, čak pet golova je palo u prvom dijelu, a samo jedan u nastavku. Gosti su poveli 1-0, imali su i 2-2, no domaćin je na koncu ipak slavio.

Parma i Spezija su odigrali 2-2, a domaćin je izvukao golom Juraja Kucke iz jedanaesterca u drugoj minuti nadoknade.

U nedjelju su na rasporedu još dvije utakmice, Fiorentina - Udinese (18:00), te Juventus - Verona (20:45), dok se u ponedjeljak sastaju Milan - Roma.

Na ljestvici vodi Milan sa 12 bodova ispred Napolija i Sassuola koji imaju po 11 bodova.

REZULTATI:
Cagliari - Crotone   4-2 (Lykogiannis 25, Simeone 35, Sottil 45, Pedro 84 / Messias 21, S. Molina 43)
Benevento - Napoli   1-2 (R.Insigne 31 / L.Insigne 60, Petagna 68)
Parma - Spezia       2-2 (Gagliolo 34, Kucka 90+2-11m / Chabot 28, Agudelo 31)
U petak:

Sassuolo - Torino    3-3 (Đuričić 71, Chiriches 84, Caputo 85 / Linetty 33, Belotti 77, Lukić 79)

U subotu:

Atalanta - Sampdoria 1-3 (Zapata 80-11m / Quagliarella 13, Thorsby 59, Jankto 90+2)
Genoa - Inter        0-2 (Lukaku 64, D'Ambrosio 78)
Lazio - Bologna      2-1 (Alberto 54, Immobile 76 / De Silvestri 90+1)

Fiorentina - Udinese (18:00)
Juventus - Verona (20:45)