Rijekin protivnik u EL Gent slavio s 2:0

Gent
19.08.2019.
u 00:30

Bivši Hajdukovci stoper Goran Milović i veznjak Ante Palaversa odigrali su za gostujući Oostende cijeli susret.

Belgijski Gent, protivnik Rijeke u posljednjem pretkolu Europske lige, u nedjelju je u 4. kolu domaćeg prvenstva protiv Oostendea slavio sa 2-0.

Gent je poveo u 48. minuti, uigranu kombinaciju nakon kornera realizirao je ukrajinski veznjak Roman Jaremčuk. Na 2-0 povisio je 19-godišnji kanadski napadač Jonathan David u 53. minuti, a uposlio ga je desni branič Šveđanin Mikael Lustig.

Prva utakmica igrat će se 22. kolovoza u Gentu, dok je uzvrat u Rijeci na programu 29. kolovoza.