Crvena zvezda doživjela povijesnu sramotu, a Delije slavile - poraz Dinama!

27. studenoga 2019. u 17:13 25 komentara 4336 prikaza
Navijači Zvezde slave gol Atalante
Pogledajte galeriju 1/10

Momčad Nenada Bjelice nije uspjela izvući pozitivan rezultat protiv Atalante. Dinamo je u 5. kolu Lige prvaka izgubio na San Siru s 0:2.

Atalanta - Dinamo GLAVU GORE Noć koju će Dinamo željeti što prije zaboraviti! Plavi daleko ispod europske razine

Svi mediji, navijači, sam Bjelica i igrači Dinama realni su i svi su svjesni da je Atalanta bila puno bolja i potpuno zasluženo slavila

Osim talijanskih navijača, poraz Dinama slavio se i na stadionu Crvene zvezde. Naime, dok su njihovi ljubimci doživljavali povijesnu sramotu u okršaju s Bayernom koji ih je na stadionu Rajka Mitića ponizio s visokih 6:0, navijači Zvezde su putem velikog semafora gledali sažetke drugih utakmica.

Atalanta - Dinamo KALKULACIJE Dinamo unatoč porazu može do osmine finala Lige prvaka, evo što se mora dogoditi

Na poluvremenu su gledali sažetak prvog poluvremena iz Milana, a na ekranu se pojavio jedanaesterac koji je zabio Muriel. U tom trenutku čuo se pljesak i odobravanje od strane navijača Zvezde.

Nisu ni slutili da će u idućih 45 minuta njihova momčad primiti čak pet pogodaka. Neka ih je bar nešto obradovalo tu večer.

Kako je to izgledalo pogledajte ovdje

Božićna zabava
SAVRŠEN BOŽIĆNI PARTY ZAČINJEN KREATIVNIM JELIMA
Božićna zabava za pamćenje ili noćna mora? Organizacija božićnog partija ne mora predstavljati dodatni stres
  • oLo:

Hoće li Zvezda preteći Dinamov rekord LP?

• bordon 2:

Normalna stvar. Ništa neobično. Neka se vesele. I mi Hrvati se veselimo kad oni gube. Nikad, ama baš nikad nisam, a i neću za njih navijati. Bilo da se radi o momčadskom ili individualnom sportu. I ne samo o sportu. ... prikaži još! Prema tome........ neka se vesele. Mi se veselimo puno više jer oni puno češće gube.

• Deleted user:

Dinamo će proći a Zvezda neće.Izgubiti 0:6 teška blamaža.Valjda slave poraz od 0:6 kao poraz na Gazimestanu.