Borussija poražena u derbiju kola, Bayer učvrstio 2. mjesto

Borussia - Bayer
Reuters/PIXSELL (Ilustracija)
07.12.2013.
u 20:37

U derbiju 15. kola Bundeslige Borussija je kod kuće poražena od Bayera iz Leverkusena. Gosti su pobijedili 1:0, a pogodak odluke postigao je Son Heung-Min u 18. minuti.

Klubu iz Dormunda ovo je bio već četvrti prvenstveni poraz ove sezone i polako gubi korak s Bayernom. S druge strane, Bayer je učvrstio drugo mjesto na ljestvici.

Vodeći Bayern ima 41 bod, Bayer ima četiri boda manje, dok je Borussija već na minus deset.

Tottenham je u 15. kolu Premiershipa došao do novog slavlja. Na gostovanju je pobijedio Sunderland rezultatom 2:1.

Domaća momčad povela je u 37. minuti preko Johnsona, a dvije minute prije predaha Paulinho je izjednačio. u 50. minuti utakmice O'Shea je zabio autogol i gostima osigurao pobjedu.