Naslovnica Sport Tenis

Mektić i Peya na ATP finalu parova

Nastup 38-godišnjeg Peye je još uvijek neizvjestan jer Austrijanac zbog ozljede lakta nije igrao od sredine kolovoza.
24. listopada 2018. u 00:20 0 komentara 190 prikaza

Hrvatski tenisač Nikola Mektić s partnerom Austrijancem Alexanderom Peyom osigurao je plasman na ATP završni finale parova, pa će Mektić po prvi puta igrati na spektaklu u londonskoj O2 Areni, potvrdio je ATP.

Ivo Karlović DRŽI MNOGE REKORDE Div sa Šalate se u 40. želi vratiti u Top 100 svjetskog tenisa

Mektić i Peya su plasman na turnir osam naboljih parova svijeta izborili nakon što je finsko-australska kombinacija Henri Kontinen/John Peers izgubila na turniru u Beču.

Taj je poraz u finale uvrstio Mektića i Peyu, ali i južnoafričko-novozelanski par Raven Klaasen/Michael Venus koji su zauzeli posljednja dva mjesta za završni turnir u O2 Areni.

Novak Đoković Đoković smirivao 'strasti' Novaku nije bilo smiješno: Jelena u zagrljaju najvećeg teniskog zavodnika

Mektić i Peya su ove sezone osvojili turnire u Madridu i Marakešu, ali je nastup 38-godišnjeg Peye na finalu koje počinje 11. studenoga još uvijek neizvjestan jer Austrijanac zbog ozljede lakta nije igrao od sredine kolovoza.