Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 101
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
REAL MADRID

Higuain ne želi pod nož, Mourinho bi ga zamijenio Džekom

Edin Džeko
AFP
05.12.2010.
u 13:15

Intenzivnijim treninzima nakon četiri mjeseca vratio se brazilski veznjak Kaka.

Gonzalo Higuain, napadač madridskog Reala, ipak će morati na operaciju, ističu liječnici kraljevskoga kluba. Argentinski napadač ima ozbiljnih problema s bolovima u leđima i s travnjaka bi mogao izbivati najmanje dva mjeseca. Trener momčadi Jose Mourinho kazao je da njegova momčad posve drukčije reagira s Higuainom i bez njega. Argentinac se oštro protivi operacijskom zahvatu.

Higuain je ove sezone sa 11 golova u svim natjecanjima drugi najbolji strijelac Reala u svim natjecanjima. Španjolski mediji pišu da je Moruinho već potražio alternativno rješenje za Higuaina, a najspominjanije ime je ono Edina Džeke. Bosanskohercegovački napadač Wolfsburga na listi je želja brojnih europskih velikana. A nakon operacije koljena prije četiri mjeseca prve intenzivnije treninge odradio je Brazilac Kaka.

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja