Naslovnica Sport Ostali sportovi

Franzu super-G u Beaver Creeku, Zubčić 53.

Filip Zubčić je imao startni broj 69 i zauzeo je 53. mjesto s  zaostatkom od 2.39 sekundi.
01. prosinca 2018. u 22:51 0 komentara 115 prikaza
Filip Zubčić

Austrijski skijaš Max Franz pobjednik je superveleslaloma za Svjetski kup u američkom Beaver Creeku, dok je jedini hrvatski predstavnik Filip Zubčić zauzeo 53. mjesto.

Lindsey Vonn Još nije za mirovinu Lindsey Vonn odlučila odgoditi kraj karijere

Max Franz je došao do treće pobjede u karijeri, a druge ove sezone. Drugo mjesto u Beaver Creeku osvojio je Švicarac Mauro Caviezel (+0.33), dok su na trećem mjestu čak trojica - Norvežani Aksel Lund Svindal i Aleksander Aamodt Kilde, te Talijan Dominik Paris - svi s zaostatkom od 41 stotinku.

U ukupnom poretku Franz vodi s 238 bodova ispred Caviezela (227) i Kriechmayera (211).

Nicole Schmidhofer SPUST Schmidhofer u Lake Louiseu do prve pobjede u Svjetskom kupu