ANKETA Recite nam što mislite, je li Hajduku poklonjen prvi penal protiv Istre?

14. svibnja 2022. u 21:45 14 komentara 6175 prikaza
Hajduk i Istra susreli se u 35. kolu 1. HNL
Pogledajte galeriju 1/9

Nogometaši Hajduka zadržali su izglede za osvajanje naslova prvaka Hrvatske, prvog nakon 2005. godine, 3-1 (1-1) domaćom pobjedom protiv Istre 1961 u susretu pretposljednjeg, 35. kola.

Neopterećeni gosti iz Pule poveli su preko Mahmouda Abdallahija (15), ali Hajduk je preokrenuo s dva gola Marka Livaje (45+2-11m, 51-11m) iz kaznenih udaraca, da bi konačni rezultat postavio Filip Krovinović (53).

U samoj završnici prvog poluvremena sve se promijenilo, sudac Lovrić je nakon više od pet minuta konzultacija s VAR-om i pregledavanja snimke ustanovio kako je "sendvič" u kojemu se našao Ljubičić između gostujućeg vratara Majkića i stopera Perkovića na rubu peterca podložan najstožoj kazni, a siguran izvođač bio je najbolji strijelac prvenstva Livaja. Samo dvije minute potom Lovrić je i isključio Mahmouda dodijelivši mu drugi žuti karton jer je procijenio kako je s leđa startao na Lovrencsicsa iako je dojam kako se Mađar u redovima Hajduka sam ozlijedio.

Je li Hajduk trebao dobiti prvi penal protiv Istre u 35. kolu?

• Da, kontakt je bio za penal. 14,67%
  • Ne, Istra je oštećena. 81,70%
  • Situacija je dvojbena, teško je odlučiti. 3,64%

Espresso kava - najpoželjnija "budilica"
vlasnik bijesan
Naplatili mu espresso 2 eura pa je prijavio kafić policiji. Dobili kaznu od 7550 kuna
5G pokreće gospodarski rast u Hrvatskoj
5G ATLAS HRVATSKOG TELEKOMA
  • Važna obavijest

• Cambridge:

Hajduku nece moci suci vise pomoci, osim ako ne dosude 3 penala za Sibenik i iskljuce 2 Dinamova igraca sutra.

• zeze35:

teška krađa!

• kanđija:

Ovaj Lovrić ne sudi čisti penal za Dinamo protiv Gorice..povlačenje Lauritsena i iopće ne reagira na VAR...isto Pejin i dozvole mu one mafi.. od Marića i Novaka da sudi kao VAR iduće kolo a danas kao glavni umjesto da dobije ... prikaži još! 5 utakmica. Nakon današnjeg dosuđenog i onoga nedosuđenog očekujem da će za nagradu suditi finale kupa umjesto da ga maknu sa liste jer jasno je da je Hajdukov sudac. Ali i svi klubovi koji to vide i šute su sukrivci. Kasno je kad njih odere. A i ovi u Dinamu su mi se zgadili jer stalno izigravaju finoću.