Naslovnica Sport reprezentacija

Hrvatske nogometašice svladale Litvu, Šundov zabila za pobjedu

Iako su Prskalove izabranice imale više prigoda za pogodak, mreže su mirovale sve do 81. minute. Tada nakon prekida i gužve u kaznenom prostoru Litve najbolje reagira Šundov i silovito šalje loptu iza leđa litavske vratarke.
27. studenoga 2020. u 23:33 0 komentara 268 prikaza
Hrvatska i Litva u kvalifikacijama ze Europsko prvenstvo

U svom pretposljednjem nastupu u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo hrvatske su reprezentativke upisale drugu pobjedu, ponovno svladavši Litvu s 1:0.

Mike Tyson Iron Mike Tyson isprebijao slavnoga glumca, otkriveno u kakvom su stanju jadnika našli u WC-u

Hrvatska ženska nogometna reprezentacija snage je s Litvom odmjerila u Puli, a pobjedom je ostala u utrci za osvajanje trećeg mjesta na tablici.

Hrvatska je kvalifikacijski ciklus otvorila upravo gostujućom pobjedom nad Litvom (2:1), a potom je još uzela i domaći bod protiv favorizirane Švicarske (1:1), vodeće ekipe u skupini.

Jasminka Horvat Martinović, predsjednica Uprave Wiener osiguranja EY PODUZETNIK GODINE Priznanje pozitivnim i uspješnim pričama važnije je nego ikad

Natjecanje u Skupini H završit će u utorak, 1. prosinca, kada Hrvatska dočekuje Rumunjsku, također u Puli. Novom bi pobjedom Hrvatice preskočile izravne suparnice za treću poziciju, a u izravnom će okršaju o prvom mjestu odlučivati Belgija i Švicarska.