Naslovnica Sport HNL

Hajduk iščupao bod protiv Slavena na Poljudu, Mujakić ošamario protivnika

U drugom poluvremenu zablistao je veteran Ivan Krstanović koji u samo četiri minute okrenuo utakmicu.
07. travnja 2021. u 19:59 19 komentara 3276 prikaza
Pogledajte galeriju 1/11

Hajduka i Slaven Belupo odigrali su 2:2 na Poljudu u zaostaloj utakmici 21. kola HNL-a.

ITA, UEFA CL, Atalanta BC vs Real Madrid NOVI REKORD Luka Modrić kao da nije s ove planete: Tako nešto nije viđeno deset godina!

Hajduk je poveo u 22. minuti iako na početku utakmice nije puno pokazao. Livaja je lijepo ubacio s desne strane, a Umut se odlično snašao i poslao loptu u mrežu.

Važan trenutak dogodio se u 41. minuti utakmice kada su Splićani ostali s igračem manje. Mujakić je nakon gužve ošamario Lulića, a sudac Pečarić mu opravdano pokazao crveni karton.

U drugom poluvremenu zablistao je veteran Ivan Krstanović koji u samo četiri minute okrenuo utakmicu. Prvo je u 65. iz blizine matirao Kalinića da bi u 69. tukao s 25 metara i uz pomoć Dimitrova od koga se lopta odbila pogodio protivničku mrežu.

Dinamo i Slaven Belupo sastali se u četvrtfinalu Hrvatskog nogometnog kupa PROGOVORIO O IZRUČIVANJU Mamić je još u Emiratima, a odvjetnik nam se požalio: 'Traženiji je i od Gotovine!'

Hajduk je u šestoj minuti sudačke nadoknade ipak uspio doći do izjednačenja kada je svoj drugi gol zabio Umut. Opet mu je asistirao Livaja, a ovaj put to je napravio sjajno, petom.

Hajduk - Slaven Belupo 2:2 (Umut 22, 90+6 / Krstanović 65, 69)

zbog nacističkih konotacija
Nakon što ga je RTL izbacio iz emisije oglasio se utučeni Jurica: 'Imam vam potrebu sve objasniti'
TIDAL
Glazba i zabava
Jeste li ikada čuli za TIDAL? Istražili smo sve što morate o njemu znati
  • Pemac1112:

Igralo bi se i 15 minuta produžetaka dok Hajduk ne postigne gol. Uvijek su im drugi krivi.