Objavljeno vijesti danas: 138
BRILJIRALI KRSTANOVIČ I UMUT
Povratak na članak

Hajduk iščupao bod protiv Slavena na Poljudu, Mujakić ošamario protivnika

U drugom poluvremenu zablistao je veteran Ivan Krstanović koji u samo četiri minute okrenuo utakmicu.

Komentari 30

VL
VladoStudenac
22:07 07.04.2021.

Slaven je oštećen. Drugi gol Hajduka postignut je iz nepostojećeg prekršaja, tj. prekršaj je trebao biti dosuđen u korist Slavena..

23:25 07.04.2021.

Ma dok talijan Todora nije dira, Slavenovih 11, nije došlo ni blizu Hajdukovog šesnaesterca!! 11 na 10, dosta bolji Hajduk... Oba gola osim talijanu, i Kaliniću na dušu!! Već je staja "standardno" na 5-6 metri, od gol crte, samo korakk naprid, krati toliko kut Krstanoviću da bi ovaj moga samo u njega pucat. Nije mrdnija, niti kad je vidija da bugar ne stiže... Oba gola kriv, drugi 100%!!! Valjda će do kraja sezone uprava skužit da bilo kakav golman može imat ovakav učinak, i da tribamo golmana, uz pokojeg stopera, i štošta još u obrani. Bilo koji drugoligaški stoper, pružit će više od Mujakića ili Dimitrova. S tim, da je Dimitrov igra zadnjeg veznog, možda bi moga poslužit, jer ima dobar paas...