Objavljeno vijesti danas: 3
FIORENTINA - OLYMPIACOS

Evo gdje možete gledati finale Konferencijske lige. Pobjednik će dobiti bogatu novčanu nagradu

Europa Conference League - Final - Olympiacos Training
Dylan Martinez/REUTERS
29.05.2024.
u 07:00

Ovo je treće izdanje Konferencijske lige, a prethodna dva osvojili su Roma, koja je u finalu pobijedila Feyenoord (1:0), te West Ham, koji je prošle godine u finalu bio bolji od Fiorentine (2:1).

Na atenskom stadionu OPAP Arena, gdje je ove sezone Dinamo igrao i ispao u 3. kolu kvalifikacija za Ligu prvaka protiv AEK-a, večeras se igra finalna utakmica Konferencijske lige između Olympiacosa i Fiorentine.

VEZANI ČLANCI:

Dakle, u sva tri finala do sada igrali su talijanski klubovi. Pobjednik će osim pehara dobiti i novčanu nagradu od pet milijuna eura, dok će pobijeđeni biti nagrađen s tri milijuna eura. Fiorentina je do sada osvojila Kup kupova, 1961. godine, dok su Grci bez europskih trofeja. Dvoboj možete pratiti na programu Arena Sporta.