Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?

Fitness centar Gwyneth Paltrow u problemima zbog ekononske krize

16.03.2009.
u 10:14

Hollywoodska zvijezda i velika zagovornica zdravog života Gwyneth Paltrow s osobnom trenericom Tracey Anderson, koju inače "dijeli" s prijateljicom Madonnom, ovog mjeseca otvara ekskluzivni fitness centar u mondenoj njujorškoj četvrti Tribeca.

Iako su djevojke očekivale da će Njujorčanke jedva dočekati prostor za rekreaciju s potpisom vitke i njegovane glumice, to se, prema pisanju New York Posta, nije dogodilo.

Štoviše, Tracey i ostali treneri navodno doslovce vuku za rukav potencijalne klijente.
- To je suludo. Učlanjenje se plaća četiri i pol tisuće dolara i onda još nekoliko stotina dolara članarine za svaki mjesec. Tko si to u ovoj situaciji može priuštiti? - ispričao je jedan od potencijalnih korisnika kojeg su kontaktirali iz prestižnog i, čini se, precijenjenog fitness centra.

Gwyneth, majka dvoje djece, često ističe da upravo Andersonovoj duguje svoju fantastičnu figuru istesanu nakon poroda, a svoj režim vježbanja Tracey i Gwyneth pokazale su i na Oprah Showu, no ekonomska kriza i najbogatije stanovnike Velike Jabuke valjda je natjerala da uštede na tjelovježbi.

(M.Mik.)

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata