Šime Vrsaljko igrao u pobjedi Atletica protiv Granade

Sastav Diega Simeonea vodi s 54 boda iz 21 utakmice, dok je Granada osma s 30 bodova.
13. veljače 2021. u 17:20 0 komentara 413 prikaza
La Liga Santander - Granada v Atletico Madrid

Nogometaši Atletico Madrida pobijedili su u 23. kolu Primere na gostovanju kod Granade s 2:1 i opet stekli osam bodova prednosti ispred Reala.

Dinamo i Osijek sastali se u 21. kolu HT Prve lige RISTOVSKI I KRZNAR 'POCRVENILI' Modri u drami srušili Osijek i ostali na vrhu: Gosti nisu iskoristili igrača više

Colchonerosi su dominirali u prvom dijelu, ali zabili su tek u 63. minuti zahvaljujući golu Marcosa Llorentea. Granada je izjednačila samo tri minute kasnije preko Venecuelanca Yangela Herrere, da bi u 74. minuti udarac Argentinca Angela Correje je okrznuo nekog od domaćih igrača, promijenio i prevario vrata za pobjedu Atletica.

SKRIVALI VEZU Slatke muke budućih roditelja: Iva Šarić i šest godina mlađi Dinamovac imaju teške odluke pred sobom

Šime Vrsaljko je ušao u igru za goste u 46. minuti.