Šime Vrsaljko igrao u pobjedi Atletica protiv Granade

La Liga Santander - Granada v Atletico Madrid
JON NAZCA/REUTERS/PIXSELL/REUTERS/PIXSELL
13.02.2021.
u 17:20

Sastav Diega Simeonea vodi s 54 boda iz 21 utakmice, dok je Granada osma s 30 bodova.

Nogometaši Atletico Madrida pobijedili su u 23. kolu Primere na gostovanju kod Granade s 2:1 i opet stekli osam bodova prednosti ispred Reala.

Colchonerosi su dominirali u prvom dijelu, ali zabili su tek u 63. minuti zahvaljujući golu Marcosa Llorentea. Granada je izjednačila samo tri minute kasnije preko Venecuelanca Yangela Herrere, da bi u 74. minuti udarac Argentinca Angela Correje je okrznuo nekog od domaćih igrača, promijenio i prevario vrata za pobjedu Atletica.

Šime Vrsaljko je ušao u igru za goste u 46. minuti.