Objavljeno vijesti danas: 1
LOVRENU 90 minuta

Ludi derbi završio bez pobjednika: Ibrahimović promašio zicer, De Gea spašavao United

Liverpool - United
1/15
17.10.2016.
u 22:50

Dejan Lovren bio je u početnom sastavu Liverpoola i odigrao je svih 90 minuta.

Liverpool i Manchester United odigrali su 0:0 u derbiju 8. kola engleskog nogometnog prvenstva.

Iako u sudaru najtrofejnijih engleskih klubova nije bilo golova, gledatelji na kraju mogu biti zadovoljni. U prvih 45 minuta gledali smo uspavanku, dok je drugi dio donio pravi nogomet.

Ibrahimović je u 55. minuti promašio zicer, nakon čega je Liverpool preuzeo dominaciju. Junak Uniteda bio je De Gea koji je sjajnim intervencijama donio bod svojoj momčadi.

Vratar Uniteda prvo je u 59. minuti obranio udarac Cana sa sedam-osam metara. U 72. minuti fantastično je intervenirao i izvadio loptu iz gornjeg lijevog kuta nakon dalekometnog šuta Coutinha.

Dejan Lovren odradio je svih 90 minuta za Liverpool.

Liverpool – Manchester United 0:0

90' Kraj utakmice! Bilo je to dobrih 90 minuta, no nije bilo golova pa su Liverpool i United osvojili po pod.

90' Igrat će se tri minute nadoknade.

84' Firmino je bio u odličnoj prilici, no Valencia je sjajno uklizao i spasio svoju mrežu.

81' Zanimljivo, Manchester United ima tek prvi korner na utakmici.

71' Prilika za Liverpool! Coutinho je odlično opalio s 25 metara, a De Gea još bolje reagirao i izvadio loptu iz gornjeg lijevog kuta.

59' Najbolja prilika na utakmici! Emre Can tukao je sa sedam, osam metara, no De Gea je izvrsno reagirao, bacio se i rukom odbio loptu.

54' Prilika za United! Ibrahimović je bio u odličnoj prilici, no slabo je tukao iskosa.

46' Počeo je nastavak.

45' Kraj prvog poluvremena. Bilo je to slabih 45 minuta u kojima je United uspio umrtviti igru i spriječiti domaćina.

44' Prvi žuti karton na utakmici dobio je Bailly.

29' Evo nešto i od Liverpoola, Firmino je tukao glavom, ali ravno u De Geu.

25' Rashford je prošao po desnoj strani i lijepo ubacio, ali Karius je odlično reagirao.

23' Pola je poluvremena iza nas. Igra se uglavnom na sredini terena, a Liverpool još nema udarac prema golu Uniteda.

15' Pokušaj Ibrahimovića s 25 metara otišao je preko gola.

1' Počela je utakmica!

0' Dejan Lovren u početnom je sastavu Liverpoola. Igrat će srednjeg braniča u paru s Matipom.

0' Liverpool je trenutačno četvrta momčad lige sa 16 bodova, dok je United na sedmom mjestu s 13. Vodeći Manchester City i Arsenal imaju po 19.

Početni sastavi:

Liverpool: Karius – Clyne, Matip, Lovren, Milner – Can, Henderson, Coutinho – Firmino, Sturridge, Mane

Manchester United: De Gea – Valencia, Bailly, Smalling, Blind – Fellaini, Pogba – Young, Herrera, Rashford – Ibrahimović