Naslovnica Sport Strani nogomet

Pogledajte kako se Ante Rebić sukobio s protivnikom, zamalo se potukli!

Čini se da je Rebić zamijenjen jer se u prvom poluvremenu sukobio s Gastonom Ramirezom.
30. srpnja 2020. u 09:17 2 komentara 4567 prikaza
Ante Rebić
Pogledajte galeriju 1/5

Nogometaši Milana slavili su sinoć sa 4-1 (1-0) na gostovanju kod Sampdorije, čime je milanska momčad osigurala nedostižna četiri boda prednosti pred Napolijem u borbi za plasman u kvalifikacije Europske lige.

Lirim Kastrati TRNOVIT PUT Ne tako davno čuvao je krave, a danas oduševljava Hrvatsku!

Milan je poveo već u 4. minuti kad je hrvatski reprezentativac Ante Rebić prošao po lijevoj strani, ubacio na vrh peterca, gdje je bio Zlatan Ibrahimović i glavom poslao loptu u mrežu. Milanezi su pobjedu potvrdili s dva gola u razmaku od četiri minute. U 54. minuti je Ibrahimović asistirao za Calhanoglua, a četiri minute poslije su zamijenili uloge kod trećeg pogotka.

Sampdoria je u 78. minuti propustila kazneni udarac, ali u 87. minuti je Askildsen pogodio dalekometnim projektilom za 1-3. Konačnih 1-4 u drugoj minuti sučevog dodatka postavio je Leao, koji je na poluvremenu zamijenio Antu Rebića.

Samir Lerić ZA NJEGA NEMA MJESTA Tužna priča iz susjedstva: Bio je legenda, a danas preživljava noseći gajbe

Čini se da je Rebić zamijenjen jer se u prvom poluvremenu sukobio s Gastonom Ramirezom. Ova dva nogometaša naguravala su se na terenu i zamalo je došlo do tučnjave. Talijanski novinari pišu da je Ramirez rekao našem nogometašu: 'pripazit ću te u drugom poluvremenu'.