Peru izborio polufinale, Suarez i Cavani tragičari!

Urugvaj je u 60. minuti uspio zabiti pogodak, ali je poništen nakon pregleda snimke zbog zaleđa.
29. lipnja 2019. u 23:33 0 komentara 2662 prikaza
Peru - Urugvaj
Pogledajte galeriju 1/3

Nogometaši Perua izborili su polufinale Copa Americe nakon što su pobijedili Urugvaj zahvaljujući boljem izvođenju jedanaesteraca. U regularnom dijelu bilo je 0:0, dok je pobjednika dvoboja odlučio promašaj Luisa Suareza u prvoj seriji (5:4 za Peru).

Ante Rebić Splitski bombarder Bomba iz Španjolske: Hrvatski as stiže u Madrid, slaže se opasna momčad!

Peru će u nastavku natjecanja odmjeriti snage protiv Čilea, a do trijumfa je došao uz ponešto sreće jer je Urugvaj na Areni Fonte Nova u brazilskom Salvadoru bio dojmljivija momčad.

U 60. minuti je Edison Cavani zabio i pogodak, međutim nakon pregledane snimke je potvrđeno da se nalazio u zaleđu.

Upravo je Cavani propustio realizirati najbolju prigodu na utakmici u 24. minuti, kada je sa samo pet metara tukao preko gola.

Dejan Lovren VELIKA TUGA Teški dani za Dejana Lovrena: 'Ostat ćeš zauvijek u mom srcu. Počivaj u miru, Loki moj'

Prvi polufinalni par čine Brazil i Argentina koji će se ogledati u noći s utorka na srijedu u Belo Horizonteu. Peru će igrati protiv Čilea u Porto Alegreu u noći sa srijede na četvrtak.

pojavio se i lažni
Goga se obratila javnosti: 'Dogodilo se nešto nemoguće, blokirali su moj račun, ne mogu ništa više'