Đoković nakon izgubljenog seta zamjerio publici i to je napravio

U drugom setu gledatelji su stali na Robertovu stranu što je Novaku zasmetalo
12. srpnja 2019. u 18:37 7 komentara 3507 prikaza
Novak Đoković
Pogledajte galeriju 1/6

Novak Đoković izborio je šesti finale u Wimbledonu. Prvi tenisač svijeta je u polufinalnom dvoboju pobijedio Španjolca Roberta Bautistu Aguta (22. na ATP listi) sa 6:2, 4:6, 6:3, 6:2.

Novak Đoković i Goran Ivanišević OPRAVDANO ILI NE? Ivanišević objasnio zašto je dao spornu izjavu o ubijanju Srba: 'Rekao sam to...'

Srpski igrač uvjerljivo je osvojio prvi set, ali je u drugom malo popustio što je Španjolac iskoristio i izjednačio na 1:1. U tom drugom setu gledatelji su stali na Robertovu stranu što je Novaku zasmetalo.

1 / 8

Đoković je izgubio set te je krenuo prema svojoj klupi za odmor. Ljutito je rukama gestikulirao publici. Ručnikom i reketom pokazao je gledateljima da mogu navijati jače, video pogledajte OVDJE.

U nastavku meča Novak je ubacio u višu brzinu i glatko dobio preostala dva seta za osmu pobjedu protiv 31-godišnjeg Španjolca u njihovom

U 11. međusobnom susretu. U posljednja dva međusobna dvoboja uspješniji je bio Bautista Agut.

Matija Vuica
Iskroji svoj život
Matija Vuica: Unikati i rad po mjeri nikada neće izaći iz mode

A1 izdvaja za Vas

• herold:

Đoković nije baš omiljen u teniskome svijetu. Vjerojatno zato što igra za Srbiju. A često se i ponaša nesportski

• tonimohave:

Bitno je da je pobijedio I usao u finale 😉

• Avatar dzambo
    dzambo:

A da je Federer bio u takvoj situaciji protiv slabijeg igraca publika SIGURNO ne bi navijala za njegovog protivnika poslije 1:1 u setovima.....