Lucescu: Eduardo je majstor, on to ima u sebi

Eduardo da Silva
Pixsell
27.10.2011.
u 13:37

Eduardovi pogoci bili su ključni za plasman Šahtara u četvrtfinale ukrajinskog kupa.

Trener Šahtara Mircea Lucescu oduševljen je igrom Eduarda da Silve u utakmici protiv kijevskog Dinama. Naš je napadač u gostujućoj pobjedi (3:2) sudjelovao s dva pogotka, u 9. te u 88. minuti kada mu je asistirao Darijo Srna.

– Eduardo je odigrao majstorski. On to nosi u sebi, od prve je minute igrao kvalitetno – rekao je trener Šahtara.

I hrvatski Brazilac sretan je što je opet u golgeterskoj formi.

– Vrlo sam sretan što sam zabio dva gola, ali najvažnije je da smo pobijedili. Pokazali smo karakter nakon dvije teške utakmice protiv Zenita i Metalista. Ovaj uspjeh vrlo je pozitivan jer će nam dati potrebno samopouzdanje – kaže Dudu.