Jurićev Torino dobio Lecce u gostima, susret su odlučili već u prvih pola sata

1/3
12.03.2023.
u 16:00

Na tablici su sedmi s 37 bodova. Lecce je upisao treći poraz zaredom.

Torino je u nedjelju u utakmici 26. kola talijanskog prvenstva u gostima sa 2-0 svladao Lecce. Momčad Ivana Jurića je povela u 20. minuti golom Wilfrieda Singoa, a već tri minute kasnije na 2-0 je povećao Antonio Sanabria.

Taj je rezultat ostao do kraja. Nikola Vlašić nije igrao zbog ozljede.

- Teško mi je to objasniti. Odradio je zadnji trening normalno, ali ima problem koji bi ga mogao neko vrijeme ostaviti van terena. Vidjet ćemo, to su situacije koje trener ne može objasniti, sve je odradio, nadamo se da neće dugo pauzirati - izjavio je još u veljači trener Jurić.

Torino je sada sedmi na ljestvici sa 37 bodova.  Lecce je nakon trećeg poraza zaredom 15. sa 27.