Naslovnica Sport Košarka

Babinih 11 koševa u šestoj uzastopnoj pobjedi Jazza

Domaća momčad je utakmicu prelomila u trećoj četvrtini (36-20), kad je Utah otišla na preko 20 koševa prednosti, što gosti nisu uspjeli dostići.
20. siječnja 2021. u 09:52 0 komentara 232 prikaza
NBA: New Orleans Pelicans at Utah Jazz

Bojan Bogdanović je ubacio 11 koševa i imao sedam asistencija u šestoj uzastopnoj pobjedi Utah Jazza koji su sa 118-102 svladali New Orleans i tako se s učinkom 10-4 izjednačili s Los Angeles Clippersima.

VELIKA GESTA Da kamen proplače: Zvijezda NBA-a kupila kuću obitelji Georgea Floyda

Bogdanović je za 11 koševa šutirao 4/11, a pogodio je tri od osam pokušaja za tricu. Podijelio je i tri asistencije.

Bojan Bogdanović NBA liga Bogdanović odličan u novoj pobjedi Utaha, Zubac se vratio u početnu petorku

Utah je pogodila 21 tricu iz 47 pokušaja, a strijelce Jazza predvodio je Donovan Mittchell s 28 koševa. Jordan Clarkson je ubacio 18, a Joe Ingles 15 poena, dok je Rudy Gobert spojio 13 koševa, 18 skokova i tri blokade.

Kod Pelicansa je najbolji bio Zion Williamson s 32 koša.

STROGA PRAVILA NBA igračima u sobu ne smiju ući ni supruge ili djeca

U drugoj utakmici večeri Denver je kao domaćin svladao Oklahoma City sa 119-101. Nikola Jokić je predvodio Nuggetse s 27 koševa, 12 skokova i šest asistencija, Monte Morris je ubacio 15, a Will Burton i Paul Millsap po 13 koševa, čemu je potonji dodao i 12 skokova. Luguentz Dort je s 20 koševa predvodio strijelce Thundera.