Union Berlin nadjačao Eintracht u gostima

25. veljače 2020. u 00:11 0 komentara 428 prikaza
Union Berlin
Pogledajte galeriju 1/3

U dvoboju momčadi iz sredine ljestvice njemačkog nogometnog prvenstva berlinski Union je slavio s 2-1 (0-0) na gostovanju kod Eintrachta, čime je zaključeno 23. bundesligaško kolo.

SLAVNI HRVAT Toni Kukoč otkrio detalje o najvećem: Ubojstvo oca prelilo je čašu, svi smo sjedili i plakali

Vodeći pogodak za goste postigao je Andersson u 49. minuti. Union je povisio prednost u 67. minuti, kad je branič N'Dicka nespretno poslao loptu u svoju mrežu.

Domaćima se odužio Hubner u 79. minuti, kad je skrenuo loptu u svoju mrežu, ali Eintracht se nije uspio spasiti poraza.

Liverpool Engleska liga Liverpool rezultatskim preokretom stigao do svoje 26. pobjede ove sezone

Ovom pobjedom Union je s 29 bodova zasjeo na 10. mjesto i potisnuo Eintracht na 11. poziciju s 28 bodova. Vodeći Bayern ima 49 bodova, a drugoplasirani RB Leipzig 48.

Borussia Dortmund je treća s 45, a Borussia Moenchengladbach četvrta s 43 boda, koliko ima i petoplasirani Bayer Leverkusen.