Šime Vrsaljko zabio za Atletico u drami sa šest golova protiv Valencije!

ATLETICO DE MADRID v GRANADA CF 2019/2020. ROUND 23.
nph / Alterphotos
07.11.2021.
u 18:36

Madridski Atletico primio je dva gola u sudačkoj nadoknadi za konačnih 3-3 u gostima kod Valencije u 13. kolu Primere, a gol je za prvaka polučio Šime Vrsaljko

Vrsaljko je zabio iz velike blizine za 3-1 u 62. minuti, a iako je izgledalo da je postigao gol rukom, nakon intervencije VAR-a pogodak mu je priznat. Zadranin je zadnji gol za Atletico zabio sredinom prosinca 2020. godine u Kupu Kralja protiv Cardasarra.

Iako se činilo da će taj gol biti dovoljan za pobjedu prvaka, no napadač Valencije Hugo Duro zabio je u ludoj završnici u 92. i 97. minuti za konačnih 3-3.

Luis Suarez (35) i Griezmann (58) bili su strijelci za Atletico, a prvi gol za Valenciju bio je autogol Savića (50).  Vrsaljko je ušao u igru u 8. minuti zbog ozljede Trippiera.

Ranije je Villareal na svom stadionu svladao "fenjeraša" Getafe s 1-0 golom Trigueirosa iz 10. minute. Vodi Real (27), Atletico je četvrti s 23 boda, a Valencija je 10. sa 17 bodova.