Nakon tri gola Matete, Köln razočarao i ostao opet bez pobjede

Pobjedu Union Berlinu donio je Max Kruse u 72. minuti nakon penala. Njegov udarac s bijele točke obranio je vratar domaćina, ali lopta se je odbila do Krusea, koji je iz drugog pokušaja ipak zatresao mrežu
22. studenoga 2020. u 22:04 0 komentara 118 prikaza
GER, 1. FBL, 1. FC Koeln vs 1. FC Union Berlin

Nogometaši Koelna još uvijek su bez pobjede u Bundesligi nakon što su u posljednjem susretu 8. kola na domaćem terenu izgubili od Union Berlina    sa 1:2.

Nigerijski napadač Taiwo Awoniyi u 27. minuti donosi vodstvo gostima, a Koeln je izjednačio pogotkom Tunižanina Ellyesa Skhirija u 36. minuti.

Zenica: Mustafa Nadarević u predstavi "Sjajni Momci" 2016. NOGOMETNE TAJNE VIDEO Mustafa u ulozi trenera: Evo što je poručio svojoj ekipi za pobjedu

Pobjedu Union Berlinu, koji je skočio na peto mjesto, donio je Max Kruse u 72. minuti nakon penala. Njegov udarac s bijele točke obranio je vratar domaćina, ali lopta se je odbila do Krusea, koji je iz drugog pokušaja ipak zatresao mrežu.

OTIŠAO JE MUSTAFA NADAREVIĆ Hajduk uplakan zbog odlaska 'inženjera Duje', evo što su napisali u oproštaju

Freiburg je u nedjelju na domaćem terenu izgubio od Mainza sa 1-3, a trostruki strijelac za prvu pobjedu Mainza bio je francuski napadač Jean-Philippe Mateta (2, 34, 40), dok je utješni pogodak za Freiburg zabio Nils Petersen (63).

Mateta ove sezone igra u odličnoj formi, u Bundesligi je upisao 7 golova i 2 asistencije.

Emir i Mustafa PRETUŽNO Emir Hadžihafizbegović rasplakao objavom o Mustafi: 'Odmori se, braco moj!'

Dan ranije hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić je povratak na teren u domaćem remiju svog Hoffenheima protiv Stuttgarta (3-3)  proslavio pogotkom i asistencijom. Također, u subotu je Bayern u Muenchenu odigrao samo 1-1 s Werderom, dok je Borussia Dortmund je u Berlinu svladala Herthu s 5-2,  a čak četiri gola je postigao Norvežanin Erling Haaland.

osvanuo novi natpis
Salona više nema: Gdje je sada frizerka Kolinde Grabar-Kitarović koja si je jednom objavom uništila ugled