Pogledajte brutalni start: Interovac nagazio Mandžu za crveni karton

Mario Mandžukić
1/9
28.04.2018.
u 22:56

Domaća je momčad od 15. minute igrala s igračem manje. Crveni karton dobio je Matias Vecino koji je namjerno nagazio našeg Marija Mandžukića

Sjajan derbi igran je u Milanu. U 35. kolu talijanske lige Juventus je pobijedio Inter s 3:2. Stara dama je do 87. minute gubila s 1:2, a onda je autogolom Skriniara i Higuaina došla do rezultatskog preokreta. Ovom je pobjedom Juventus zadržao prednost ispred Napolija u borbi za naslov.

Domaća je momčad od 15. minute igrala s igračem manje. Crveni karton dobio je Matias Vecino koji je namjerno nagazio Marija Mandžukića. Našem reprezentivcu potekla je i krv iz noge...

Sucu Danielu Orsatu to je promaklo, ali mu je sudac u kontrolnoj sobi nakon pregleda snimke javio što se dogodilo.

Glavni sudac pokazao je urugvajskom napadaču crveni karton.

Strijelac vodećeg pogotka za Juventus bio je u 13. minuti Douglas Costa, a izjednačio je Mauro Icardi u sedmoj minuti nastavka.

Inter je poveo u 65. minuti kada je Perišić oštro ubacio, a lopta se od Barzaglija odbila u Juventusovu mrežu.

A onda su u ludoj završnici gosti u dvije minute došli do rezultatskog preokreta.

Prvo je u 87. minuti, nakon što je Cuadrado pucao iz mrtvog kuta, Skriniar skrenuo loptu u vlastitu mrežu, a potom je Higuain zabio za Juventusovu pobjedu - 3:2!

Mario Mandžukić igrao je do 67. minute za Juventus, a Ivan Perišić i Marcelo Brozović cijelu utakmicu za Inter.