Naslovnica Sport reprezentacija

VIDEO Je li Malta protiv Hrvatske oštećena za jedanaesterac? Pogledajte spornu situaciju

A nakon utakmice pričat će se i o situaciji iz 19. minute kada su Maltežani tražili jedanaesterac.
30. ožujka 2021. u 23:14 18 komentara 8516 prikaza
Ruka
Pogledajte galeriju 1/7

Hrvatska nogometna reprezentacija svladala je Maltu na Rujevici (3:0) i preuzela prvo mjesto u kvalifikacijskoj skupini za plasman na Svjetsko prvenstvo 2022.

Hrvatska i Malta sastali se u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo KOMENTAR IZBORNIKA Zlatko Dalić: Svjestan sam da Hrvatska nije na razini na kojoj treba biti

Vatreni su se unatoč tri gola mučili s Maltom, a pobjeda je osigurana sredinom drugog poluvremena kada su u igru ušli strijelci Ivan Perišić (62), Luka Modrić (76pen) i Josip Brekalo (90).

A nakon utakmice pričat će se i o situaciji iz 19. minute kada su Maltežani tražili jedanaesterac. Pisani je tada došao do lopte u šesnaestercu pa pokušao prebaciti Juranovića koji je loptu zaustavio rukom. Sudac Lionel Tschudi pokazao je da se igra dalje na što su gosti žestoko protestirali.

Hrvatska i Malta sastali se u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo KVALIFIKACIJE ZA SP 2022. Hrvatska preuzela prvo mjesto u skupini! Dalićev hat-trick presudio Malti

Video te situacije pogledajte OVDJE.

Inače, u kvalifikacijama za SP nema VAR-a. Uefa je objavila da je namjeravala koristiti VAR tehnologiju, ali je odustala zbog komplicirane situacije s pandemijom koronavirusa.

poginulo 298 ljudi
Snimke dokazuju da su MH17 srušili separatisti u Ukrajini: ‘Kamo da odvezemo tu krasoticu?’
d
PROLJETNI NATJEČAJ
Najnoviji trend – Pastelno proljeće
  • yopi:

Prvi put u povijesti da se prica o tome da je protivnik mozda ostecen...Inace nas uvijek suci u svim sportovima "kradu"