U top 10 poteza večeri Hezonjina su dva

04. ožujka 2018. u 11:36 0 komentara 861 prikaza
Mario Hezonja
Pogledajte galeriju 1/6

Mario Hezonja u pobjedi Orlanda nad Memphisom 107:100 za 21 minutu ubacio je 16 poena (šut 5/12, trice 2/8, slobodna bacanja 4/4) uz dva skoka i dvije asistencije te tri blokade. Publiku je na noge digao sjajnim zakucavanjima, a dva njegova našla su se i top 10 cijele večeri u NBA liga.

Bojan Bogdanović NBA liga Preokret Sixersa protiv Hornetsa, Pacersi slavili u Milwaukeeu

Orlando su do pobjede predvodili Nikola Vukčević i Evan Fournier s 19 poena. Kod Grizzliesa najbolji je bio McLemore s 20 poena.

Ivica Zubac zabio je dva poena za 14 minuta u pobjedi Los Angeles Lakersa 116:112 kod San Antonio Spursa. Lakerse je predvodio Julian Randle s 25 koševa.

Ni triple-double LeBrona Jamesa (25 poena, deset skokova, 15 asistencija) nije pomogao Cleveland Cavaliersima da izbjegnu domaći poraz 117:126 od Denver Nuggetsa. Goste je do pobjede vodio Gary Harris s 32 poena.