Porazi Hoffenheima i Borussije (D), Kramarić igrao od 35. minute

Hoffenheim - Borussia M.
1/4
28.10.2017.
u 17:46

Borussija u zadnje tri utakmice bez pobjede, Bayern danas ima priliku zasjesti na prvo mjesto, Kramarić igrao od 35.

U prvim utakmicama desetog kola Bundeslige palo je čak 18 pogodaka, a najefikasnija utakmica je bila ona između Hannovera i Dortmunda gdje je palo šest golova. Kramarić je za Hoffenheim igrao od 35. minute, dok Jedvaj ponovno nije bio u momčadi B. Leverkusena. Vedad Ibišević odigrao je do 73. minute za Hertu.

Bayer Leverkusen svladao je kod kuće posljednji Köln 3:1, a gosti su opet ostali bez pobjede u Bundesligi. Köln je poveo u 23. minuti pogotkom Guirassyja nakon ubačaja iz auta. U 54. minuti za 1:1 zabija Bailey nakon što je svladao vratara u situaciji jedan na jedan. Bender zabija za Leverkusen za 2:1 u 74. minuti nakon kornera. Konačnih 3:1 u 85. postavlja Volland.

Tin Jedvaj ponovno nije bio niti na klupi za Leverkusen zbog ozljede, piše Goal.

Hannover je u sjajnoj utakmici svladao vodeću Borussiju Dortmund 4:2. Hannover je poveo u 19. minuti iz jedanaesterca kojeg je skrivio vratar Bürki, strijelac je bio Jonathas. Stvari na početak vraća mladi stoper Zagadou u 28. minuti nakon što se najbolje snašao u gužvi u šesnaestercu. Pet minuta prije kraja prvog poluvremena Bebou zabija za 2:1 nakon sjajne kontre domaćih igrača. Yarmolenko je u 52. lijepo pogodio iz voleja za 2:2. Sedam minuta kasnije Borussija ostaje s igračem manje jer je strijelac Zagadou dobio izravni crveni karton, a Klaus minutu kasnije zabija iz slobodnog udarca za 3:2. U 86. minuti Bebou svojim drugim golom ruši sve nade gostima - 4:2.

1/6

Hoffenheim je poražen kod kuće od Borussiju Mönchengladbach s 3:1. Hoffenheim je poveo u 25. minuti sjajnim pogotkom Demirbaya s ruba šesnaesterca. U 61. minuti Hazard zabija iz protuudara za 1:1. Potpuni preokret Mönchengladbachu donosi Ginter u 79. minuti nakon sjajnog prodora Grifa. Tri minute kasnije već je 3:1, strijelac za goste bio je Vestergaard.

Andrej Kramarić je počeo utakmicu na klupi, a ušao je u 35. minuti umjesto ozlijeđenog Utha dok je bosanskohercegovački reprezentativac Bičakčić propustio utakmicu zbog ozlijede koljena.

Hertha je ugostila HSV i pobijedila 2:1, a Schalke i Wolfsurg su podijelili bodove (1:1).