Pogledajte kako je Subašić pogriješio za novi poraz Monaca

Danijel Subašić
07.10.2018.
u 20:21

Monaco je gubio 1:0, ali se uspio vratiti golom Falcaa unatoč igraču manje. No, Hatem Ben Arfa u 77. minuti tukao je s 20-ak metara, bio je to udarac po sredini vrata, ali Subašić nije uspio zaustaviti loptu koja je na kraju završila u mreži za konačnih 2:1.

Danijel Subašić stao je danas na gol Monaca protiv Rennesa u 9. kolu francuskog nogometnog prvenstva, no kriza njegovog kluba se nastavila. Monaco je na kraju izgubio 2:1, a donedavni hrvatski reprezentativac krivac je za drugi gol.

Subašić je ovoga ljeta bio sjajan na Svjetskom prvenstvu gdje je Hrvatska osvojila srebro. Onda se ozlijedio i ove je nedjelje prvi put zaigrao od prve minute za Monaco u ovoj sezoni. No, uklopio se u sivilo svojeg kluba koji je tek na 18. mjestu sa šest osvojenih bodova.