Kristoffersen vodi u slalomu, Ivica zaustao 3,51 sekundi

Ivica Kostelić
22.12.2015.
u 19:22

Najbliži plasmanu u najboljih 30 bio je veteran Ivica Kostelić, koji je sa 3.51 sekundi zaostatka za najbržim Norvežaninom Henrikom Kristoffersenom zauzeo 42. mjesto

Niti jedan od trojice hrvatskih skijaša nije se uspio plasirati u drugu vožnju slaloma za Svjetski kup koji se održava u Madonni di Campiglio, najbliži plasmanu u najboljih 30 bio je veteran Ivica Kostelić, koji je sa 3.51 sekundi zaostatka za najbržim Norvežaninom Henrikom Kristoffersenom zauzeo 42. mjesto.

Kostelić je za 30., Šveđaninom Antonom Lahdenpereaeom, posljednjim koji je osigurao drugu vožnju, zaostao 65 stotinki.

Filip Zubčić bio je 51. sa 4.00 sekunde zaostatka za Kristoffersenom, a Matej Vidović 61. sa 5.43 sekundi iza vodećeg Norvežanina.

Kristoffersen je u prvoj vožnji ostvario čak 1.03 sekunde bolje vrijeme od drugog Austrijanca Marcela Hirschera, te 1.23 sekunde ispred trećeg Talijana Stefana Grossa.

Druga vožnja na programu je od 20.45 sati.