Kada je policija zaustavila 38-godišnju vozačicu u baranjskoj Dardi u četvrtak oko ponoći i "provukla" njezino ime kroz sustav, imala je što vidjeti. Žena je vozila pod zabranom, još je prije ostala bez vozačke dozvole na dulje vrijeme, a s obzirom na to da je to nije spriječilo da sjedne za upravljač, ostala je i bez automobila.
Uporna u ponavljanju prekršaja
Borba protiv opasnih vozača
Prometnim recidivistima u Hrvatskoj trajno oduzeto 414 vozila u pet godina
Na ovaj način se i vlasnike vozila obvezuje da ih ne daju na upotrebu osobama za koje prethodno nisu provjerili jesu li sposobni upravljati vozilom te imaju li važeću vozačku dozvolu
Još nema komentara
Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.