Tottenham bolji od neugodnog Leicestera, Vardy promašio penal

10. veljače 2019. u 18:20 0 komentara 400 prikaza
Tottenham - Wolverhampton
Pogledajte galeriju 1/4

U susretu 26. kola engleskog nogometnog prvenstva Tottenham je pobijedio Leicester City s 3-1 upisavši četvrtu uzastopnu pobjedu.

Tottenham stadion Protiv Arsenala na Wembleyu Tottenham ponovno odgodio otvaranje novog stadiona

Tottenham se ovom pobjedom približio drugoplasiranom Manchester Cityju na svega dva boda zaostatka, do vodeći Liverpool ima pet bodova više.

Domaćin je poveo u 33. minuti golom Davinsona Sancheza, a gosti su u 60. minuti mogli izjednačiti, no Jamie Vardy nije iskoristio jedanaesterac. Njegov udarac sjajno je zaustavio Hugo Lloris. Samo tri minute kasnije Christian Eriksen je sjajnim udarcem s 18 metara zabio za 2-0. Vardy je u 76. minuti smanjio rezultat, a sve dvojbe oko pitanja pobjednika razriješio je Son Heung-Min golom u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Dele Alli i Ruby Mae Zvijezda Spursa Iskupio se nakitom: Oprostila mu snimku seksa koja je kružila internetom

Na ljestvici vodi Liverpool sa 65 bodova, City ima 62, a Tottenham 60 bodova. Manchester United je četvrti (51), a zatim slijede Chelsea (50), Arsenal (50)... Leicester City je na 12. poziciji s 32 boda.