Subašić i Pašalić gubili 0:2, pa u 95. preokrenuli sa 11 metara

Danijel Subašić
Reuters/PIXSELL
25.09.2015.
u 08:45

U zadnjoj utakmici petog kola Primere Deportivo je u Sevilli svladao Betis sa 2:1.

Danijel Subašić i Mario Pašalić slavili su s Monacom kod Montpelliera (3:2) u 7. kolu francuskog prvenstva. Oba naša nogometaša odigrala su cijelu utakmicu, a Monaco je slavio iako je na poluvremenu gubio 0:2.

Za Montpellier je u 26. zabio Daniel Congre, a Monacov Guido Marcelo Carrillo je u 45. minuti postigao autogol. U 56. minuti je Fabio Coentrao smanjio na 1:2, a u 65. je Thomas Lemar poravnao. Pobjedu gostima u 95. je minuti donio Fabinho pogotkom s bijele točke.

Nakon sedam kola PSG je prvi sa 17, St. Etienne drugi sa 16 i Rennes treći sa 14 bodova.

U Italiji je Empoli (Marko Livaja od 46.) izgubio od Atalante sa 0:1.

>>Hrvat postao hit na internetu: "Ovo je gol godine!"