1/3
12.12.2018.
u 17:40

Snimka koja se brzo proširila društvenim mrežama sve je oduševila jer  bez obzira na hendikep uživa u nogometu

Liverpool je na Anfieldu pobijedio Napoli (1:0) i izborio osminu finala Lige prvaka. Pobjedu Redsima donio je u 34. minuti Mohamed Salah.

Nakon utakmice pojavila se snimka s tribine s Liverpoolovim navijačima. U slavlju je kamera ulovila slijepog navijača koji zajedno s prijateljem proslavio Salahov pogodak.

Snimka koja se brzo proširila društvenim mrežama sve je oduševila jer navijač bez obzira na hendikep uživa u nogometu.

Sat vremena Liverpoolovi su navijači strahovali za trijumf svojih ljubimaca, a vrhunac uzbuđenja dogodio se u sudačkoj nadoknadi.

Naime, u 91. minuti Napolijev napadač Milik primio je loptu i pucao, ali vratar Alisson je nogom čudesno obranio zicer.