Medveščak doživio jedan od najtežih poraza u povijesti

Medveščak
03.11.2017.
u 22:34

Sljedeći susret Medveščak će igrati za dva dana kada u Zagreb stiže Bolzano.

Hokejaši Medveščaka nakon tri su uzastopne pobjede u EBEL ligi u petak pretrpjeli težak 1-8 (0-4, 0-3, 1-1) poraz u Linzu od domaćih Black Wingsa.

Već nakon prvih 20 minuta bilo je 4-0 za domaće, nakon 40 minuta 7-0, a u prvoj minuti treće trećine Black Wingsi su povisili prednost na 8-0. Jedini gol za Medveščak postigao je Aviani 3:52 minute prije kraja.

Sa 24 osvojena boda iz 16 susreta Medveščak je šesti na ljestvici dok su Black Wingsi drugi sa 33.