Bio je to njihov treći međusobni susret i druga pobjeda češke tenisačice
22. rujna 2018. u 08:35 3 komentara 614 prikaza
Donna Vekić
Pogledajte galeriju 1/5

Donna Vekić nije uspjela izboriti finale WTA turnira u Tokiju. Od hrvatske tenisačice (45. na WTA listi) bolja je bila osma igračica svijeta Čehinja Karolina Pliškova sa 6:2, 4:6, 6:3. Bio je to njihov treći međusobni susret i druga pobjeda češke tenisačice.

Nikolina Babić NIKOLINA BABIĆ Žena koja reformira HR tenis: To će biti veliki gubitak za naše navijače

Donna je loše krenula u susret, te je dvaput izgubila svoj servis na početku meča.

Naša je tenisačica izgubila svoj servis i početkom drugog seta, ali je uzvratila suparnici i povela sa 5:4. Donna je servirala, imala je jednu set loptu, ali je Čehinja napravila 'break'.

Davis kup Zadar DAVIS KUP Francuzi Hrvatsku dočekuju u Lilleu, neodlučni su oko podloge

Naša je tenisačica u sljedećem gemu ponovno oduzela servis Pliškovoj i izjednačila na 1-1.

U odlučujućem setu Čehinja je dvaput oduzela servis Donni za 6:3. Hrvatska tenisačica uspjela je spasiti dvije meč-lopte, ali ne i treću.