Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 54
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
ODJEKNULO JE

Đoković kao nikad do sada udario po Vučiću i podigao Srbiju na noge, svi dijele njegovu objavu

ATP 250 - Hellenic Championship
Foto: LOUIZA VRADI/REUTERS
1/6
05.11.2025.
u 21:26

Mnogi poznati sportaši javno su pružili podršku majci ubijenog dječaka, među njima su se našli košarkaši Vladimir Lučić, Branko Lazić, Igor Rakočević i Nemanja Nedović. Od sinoć, njima se pridružio i Novak Đoković

Najbolji srpski sportaš svih vremena reagirao je nakon šokantnih scena ispred zgrade srpskog Parlamenta, gdje je Dijana dočekana uz uvredljive poruke i glazbu. Đoković je na svom Instagramu podijelio objavu s porukom: "Bol majke ne smije biti predmet ruganja. Nema opravdanja, nema drugog kuta. Postoji samo ljudskost ili njezin izostanak." Uz objavu stavio je pjesmu Cveta trešnja iz kultnog filma Sabirni centar, u izvedbi Anice Dobre i zbora Lola.

Podsjetimo, Dijana Hrka je 2. studenoga navečer započela štrajk glađu ispred zgrade Parlamenta, tražeći pravdu za svog sina. U tom trenutku iz ograđenog prostora koji već mjesecima blokira središte Beograda, pogrdno nazvanog Ćacilend, puštane su sramotne pjesme sa stihovima "došla majka sina da potraži" i "staru majku da probudi, pa da vidi tko joj dolazi".

Takvo je ponašanje izazvalo ogorčenje i osude gotovo cijele Srbije. Mnogi poznati sportaši javno su pružili podršku majci ubijenog dječaka, među njima su se našli košarkaši Vladimir Lučić, Branko Lazić, Igor Rakočević i Nemanja Nedović. Od sinoć, njima se pridružio i Novak Đoković. Nakon što je njegova objava postala viralna, društvene mreže preplavili su komentari podrške Đokoviću zbog njegove reakcije.

Modrićev popis najboljih nogometaša u povijesti će daleko odjeknuti: Uvrstio je i jednog Hrvata

Komentara 5

SI
Sivooki
06:38 06.11.2025.

Btw., kad toliko o njima... Što se dogodilo kad su naši glumci bili prebijeni u Novom Sadu nema tome dugo...Jesu li u srbijanskoj vlasti padali u nesvijest...? Je li Hrvatska išta rekla...? Pravimo se da ne razumijemo zašto postoji antagonizam prema "najdražoj" manjinskoj..?

K1
Kalimero_12
00:02 06.11.2025.

đoka i vučko isto seme isto pleme

VI
Vivian
09:07 06.11.2025.

Sve su to igre da se zabavljaju naivni. Ni jedni, ni drugi ne znaju sto zele, tijesno im je ali prosirit se ne mogu.

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata