Biser Hrvatske: Ušao u 88. pa već minutu kasnije asistirao za pobjednički gol

UEFA Europsko U21 prvenstvo, Hrvatska - Švicarska
Marko Lukunic/PIXSELL
10.04.2021.
u 08:00

Vodeća momčad francuskog nogometnog prvenstva Lille otvorio je 32. kolo pobjedom 2:0 (0:0) na gostovanju u Metzu, a za drugi pogodak asistirao je mladi hrvatski reprezentativac Domagoj Bradarić.

Lille je poveo u 60. minuti pogotkom Turčina Buraka Yilmaza. Domagoj Bradarić je u igru ušao u 88. minuti, a u 89. je njegovo dodavanje dovelo do pogotka Turčina Zekija Čelika za konačnih 2:0.

Domaća momčad je imala priliku za vodstvo u 17. minuti, ali je vratar Lillea Mike Maignan obranio kazneni udarac Aaronu Leyi.

Lille je 20. pobjedom u sezoni došao do 69 bodova i povećao prednost pred drugoplasiranim Paris Saint-Germainom na šest bodova, ali s utakmicom više. Trećeplasirani Monaco zaostaje sedam bodova. Metz je na desetoj poziciji s 42 boda.