1/6
04.11.2015.
u 22:37

Hrvatski veznjak je ozlijedio list i morao napustiti igru u 20. minuti.

Bayern je u četvrtom kolu Lige prvaka razbio Arsenal sa 5:1 i pokazao da je najdominatnija momčad u Dinamovoj skupini. Bavarci su poveli već u 10. minuti preko Lewandowskog, zatim je zabio Muller (29.), a do kraja poluvremena se u strijelce upisao Alaba (44.). Robben je u 55. minuti povisio na 4:0, nakon čega je u 69. minuti lijepim pogotkom Giroud smanjio rezultat. Konačnih 5:1 postavio je Muller u 89. minuti.

Bayern je nakon četiri kola vodeća momčad sa devet bodova, isto kao i Olympiakos koji ima slabiju gol-razliku. Arsenal i Dinamo su osvojili po tri boda.

Barcelona je bez Lionela Messija kod kuće svladala BATE Borisov sa 3:0. Dva je gola zabio Neymar, a jednog Suarez. No, loša je vijest ozljeda Ivana Rakitića koji je morao napustiti igru u 20. minuti. Hrvatski veznjak je ozlijedio list.

Uzbudljivo je bilo i u Rimu gdje je Roma sa 3:2 svladala Bayer Leverkusen. Domaćini su bez pomoći Tina Jedvaja vodili 2:0, gosti se vratili nakon čega je Pjanić zabio za tri boda.

Mourinhov Chelsea bio je na rubu novog razočaranja protiv kijevskog Dinama za koji nije nastupio Niko Kranjčar, dok je Domagoj Vida bio u početkom sastavu. Plavi su na Stamford Bridgeu poveli autogolom Dragovića u 37., no isti je igrač izjednačio u 78. Pobjedu Chelseaju donio je Willian u 83. minuti.

Zenit je sa 2:0 slavio kod Lyona i osigurao prolazak skupine.

Skupina E:

Barcelona - BATE Borisov 3:0
85' U Barceloni je sve gotovo, zabio je Neymar svoj drugi gol.
60' Barcelona je povisila vodstvo preko Suareza.
31' Gol za Barcelonu, zabio je Neymar iz jedanasterca.
20' Rakitić je zbog ozljede morao napustiti igru!
1' Ivan Rakitić od prve minute je u momčadi Barcelone.

Roma - Bayer Leverkusen 3:2
79'
Roma ponovo vodi, zabio je Pjanić.
51' Bayer je dostigao prednost Rome, za 2:2 je zabio Hernandez.
46' Leverkusen je smanjio preko Kampla.
29' I Roma je uvjerljiva, Džeko je zabio za 2:0.
2' Evo prvog gola večeras. Povela je Roma preko Salaha.

Skupina F:

Bayern - Arsenal 5:1
89' Evo i petoga gola Bayerna, strijelac Muller.
69' Giroud je lijepim pogotkom smanjio na 4:1.
50' Četvrti gol za Bayern, strijelac Robben!
44' Bayern gazi Arsenal, Alaba je zabio za 3:0!
39' Novi gol za Bayern, strijelac Muller.
11' Bayern je poveo protiv Arsenala! Zabio je nezaustavljivi Lewandowski.

Olympiakos - Dinamo 2:1

Skupina H:

Maccabi - Porto 1:3
75'
Maccabi je smanjio preko Zahavija iz jedanasterca.
72' Porto je, čini se, riješio pitanje pobjednika. Zabio je Layun.
50' Porto ima 2:0, strijelac Andre.
19' Porto je poveo, zabio je Tello.

Chelsea - Dinamo Kijev 2:1
83' Chelsea opet vodi, strijelac Willian.
78' Dinamo je izjednačio, zabio je Dragović koji je ranije postigao autogol.
37' Gol za Chelsea, Dragović je pogodio krivu mrežu.
1' Vida je u prvoj momčadi kijevskog kluba.

Skupina H:

Lyon - Zenit 0:2
58' Zenit ima 2:0, opet je strijelac Dzyuba.
25' Zenit je poveo u gostima, strijelac Dzyuba.

Gent - Valencia 1:0