Luka Modrić (39) u Sjedinjenim Američkim Državama iščekuje svoju prvu utakmicu na Svjetskom klupskom prvenstvu, posljednjem natjecanju u dresu Real Madrida, kojim završava svoje impresivno, 13 godina dugo poglavlje u klubu. Nogometni svijet i dalje se emotivno oprašta od karijere kapetana "kraljevskog kluba", koji je u 591 nastupu osvojio čak 29 trofeja. Među brojnim reakcijama, jedan video posebno je dirnuo hrvatskog veznjaka.
Naime, srpska turbofolk pjevačica Milica Todorović (34) prije nekoliko je tjedana na društvenim mrežama podijelila emotivni trenutak svog nećaka Ognjena, koji je zaplakao zbog vijesti da Modrić napušta Real. U opisu videa napisala je: "Pomozite, što da mu kažem", uz označeni Modrićev profil. Video je stigao do samog Luke, koji se odlučio na predivnu gestu. Poslao je Ognjenu i njegovom bratu Novaku, sinovima Miličine sestre Jovane, potpisane dresove i snimio personaliziranu poruku.
GALERIJA Modrić ima gomilu luksuznih jurilica. Svoje limene ljubimce čuva u fantastičnoj vili FOTO Modrić ima gomilu luksuznih jurilica. Svoje limene ljubimce čuva u fantastičnoj vili"Bok Ogi. Vidio sam da te jako rastužilo što odlazim iz Real Madrida, ali to je sve normalno i nemoj biti tužan. Kao znak zahvale šaljem ti svoj dres. Čuo sam da i tvoj brat također igra nogomet pa, uz dres za tebe, stiže jedan i za njega. Želim ti poručiti da nastaviš naporno raditi i truditi se jer je to pravi put za uspjeh. Veliki pozdrav tebi, bratu i teti Milici od Luke. Bok", poručio je Modrić u videu koji možete pogledati OVDJE.
Reakcija dječaka bila je iskrena i dirljiva, u suzama i nevjerici, zahvalili su svom nogometnom idolu. "Ajde, kaži 'hvala ti Luka što si tako dobar'", rekla je Milica, grleći mlađeg nećaka. "Hvala ti, Luka Modriću, što sam dobio od tebe dres. Jako sam sretan. Hala Madrid", rekao je Ognjen, dok su mu se suze tuge pretvarale u suze radosnice.
Stariji brat Novak pridružio se riječima zahvalnosti: "Luka Modriću, hvala ti puno što si mi poslao ovaj dres. Ti si meni inspiracija i uljepšao si mi život. Jako volim kad igraš nogomet i jako bih volio da jednog dana ti i ja igramo nogomet, da se dodajemo. Kao što vidiš, imam dugačku kosu, to je meni inspiracija od tebe. Znam da nemam istu boju kose, ali imam frizuru poput tebe. Stvarno si mi najomiljeniji igrač u povijesti nogometa. Hala Madrid y nada mas." Njihova teta, Milica Todorović, bila je ganuta Lukinom gestom:
"Ne postoje dovoljno velike riječi da opišem zahvalnost koju osjećam… Hvala ti, Luka, što si usrećio moje dječake. Njihovoj sreći i osmijesima nema kraja (malo i suzama radosnicama). Hvala što gestom pokazuješ koliko veliko srce imaš, ne samo na terenu, već i izvan njega. Pravi si šampion u svakom smislu te riječi." U komentaru su se s njom složili i brojni pratitelji, koji su dodatno pohvalili Modrićevu ljudskost i skromnost.
Luka Modrić promijenio plan! Trebao je obaviti liječnički s Milanom, evo zašto je sve okrenuo
E moj Modricu..molio bi hrvatske djece ilo presretno imati tvoj dres a ti ga das srpskon trofrtaljki..