Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
PIŠU TURCI

Vatreni izazvao kaos u klubu: Prijetio odlaskom usred sezone, dva sata kasnije sve je bilo gotovo

Osijek: Susret Hrvatske i Poljske u 2. kolu Lige nacija
Foto: Davor Javorovic/PIXSELL
1/7
14.11.2025.
u 16:27

Turski klub mu je navodno dugovao ukupno 650.000 eura. Samo 200.000 eura je trebao biti bonus za potpis, te 450.000 eura za plaće od početka sezone.

Povremeni hrvatski reprezentativac Bruno Petković zaprijetio je odlaskom iz redova turskog Kocaelispora zbog neisplaćenih obaveza. Dva sata kasnije situacija se uplatom smirila, javljaju turski mediji. Petković je nakon velike sage proteklog ljeta potpisao za turski Kocaelispor. 31-godišnji napadač je u jednom trenutku odustao od potpisa jer se rukovodstvo kluba nije držao dogovora, da bi na kraju ipak potpisao dvogodišnju suradnju.

Sada se međutim hrvatski napadač našao u novom problemu sa čelnicima ovog kluba. Dogovoreni novac za potpis mu nije bio isplaćen i on je zaprijetio odlaskom i tužbom, navode Turci. Turski klub mu je navodno dugovao ukupno 650.000 eura. Samo 200.000 eura je trebao biti bonus za potpis, te 450.000 eura za plaće od početka sezone.

Međutim, te se brojke nisu pojavile na Petkovićevu računu. Hrvat je odlučio reagirati, službeno je zatražio novac od kluba i dao im rok od 15 dana za isplatu. Zaprijetio je i odlaskom u slučaju da se ne isplate obaveze koje je Kocaelispor preuzeo. Odmah je došlo i do reakcije i jedan dio novca je isplaćen dva sata nakon što se informacija pojavila u tamošnjim medijima.

- Kriza unutar kluba, do koje je došlo nakon što je Bruno Petković poslao formalno pismo u kojem traži isplati dugovanja, riješena je nakon što je klub uplatio 200.000 eura, što je dogovoreni bonus - pišu Turci o trakavici. 

Je li moguće? Hrvatska i Srbija igrat će utakmicu u Zagrebu na Dan sjećanja na žrtvu Vukovara!

Komentara 1

FE
felis29
18:27 14.11.2025.

Sportaš osim talenta i urednog života mora imati nesto i u glavi

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata