Mario Pašalić strijelac u remiju Atalante kod Fiorentine

28. veljače 2019. u 00:18 0 komentara 180 prikaza
Mario Pašalić
Pogledajte galeriju 1/2

U prvom susretu polufinala talijanskog nogometnog Kupa Fiorentina i Atalanta su u Firenzi odigrali 3-3.

Real Madrid - Barcelona ŠOK U MADRIDU Barcelona razbila Real i šesti put u nizu izborila finale Kupa kralja

Bila je to sjajna utakmica sa šest golova i niz prilika na obje strane. Gosti su nakon 18 minuta vodili s 2-0, no Fiorentina je do konca prvog dijela uspjela izjednačiti. Atalanta je u nastavku stigla do novog vodstva, ali je domaćin uspio izboriti remi.

Atalanta je povela u 16. minuti golom Alejandra Gomeza nakon odlične asistencije Josipa Iličića. Samo dvije minute kasnije Iličić je uputio još jednu asistenciju, ovoga puta hrvatskom nogometašu Mariju Pašaliću koji je zabio za 2-0. 'Viole' su smanjile u 33. minuti preko Federica Chiese, a tri minute kasnije izjednačio je Marco Benassi.

U 58. minuti Marten de Roon je sjajnim udarcem s ruba kaznenog prostora doveo goste iz Bergama u novu prednost, a Luis Muriel je u 79. zabio za 3-3. U trećoj minuti sudačke nadoknade Atalanta je mogla do pobjede, ali je Hans Hateboer pogodio vratnicu.

Liverpool Engleska liga Liverpool uvjerljivim trijumfom protiv Watforda zadržao vrh

Mario Pašalić je odigrao cijeli susret za goste, dok Marko Pjaca nije nastupio za Fiorentinu.

U srijedu su Lazio i Milan odigrali 0-0. Milan Badelj nije nastupio za Lazio, baš kao niti Ivan Strinić za Milan.

Uzvratni susreti su 24. travnja, a finale je 15. svibnja.