Lud dan u Španjolskoj: Nakon Reala pala i Barcelona!

Jedini gol na utakmici zabio je Jaime Mata iz penala u 56. minuti
17. listopada 2020. u 23:38 1 komentara 827 prikaza
Getafe - Barcelona
Pogledajte galeriju 1/2

Nogometaši Barcelone poraženi su u 6. kolu Primere na gostovanju kod Getafea s 1:0.

Luka Modrić i Zinedine Zidane Potpuni šok Senzacija u Madridu: Real izgubio od 'patuljka', Zidane povukao Modrića već na poluvremenu

Jedini gol na utakmici zabio je Jaime Mata iz penala u 56. minuti. Barcelona je igrala u skoro najjačem sastavu, Messi je u prvom dijelu pogodio gredu, a Griezmann je propustio realizirati veliku šansu.

Ovo je prvi poraz Ronalda Koemanna otkad je preuzeo slavni katalonski klub.

Ranije je novi prvoligaš Cadiz napravio senzaciju svladavši u Madridu Real s 1:0, pa je ova subota bila jedna od rijetkih dana kada su izgubili i Real i Barcelona.

Jelena Lejčanka POTRESNA ISPOVIJEST Ljepotica otkrila što su joj činili u zatvoru, neke će vam detalje biti mučno pročitati

Vode Real, Getafe i Cadiz s po 10 bodova, a Barcelona je tek deveta sa sedam.