1/5
Autori: Matija Majdak, Hina
27.01.2018.
u 22:41

Od natjecanja su se oprostili i prvoligaši West Ham i Watford, dok će Tottenham protiv četvrtoligaša morati igrati još jednom

Liverpool je pripremio neugodno iznenađenje svojim navijačima izgubivši 3-2 na Anfieldu od WBA te se tako oprostio od engleskog FA kupa u četvrtom kolu.

Dobro je počelo za redse koji su poveli preko Firmina u 5. minuti, no već u 11. gosti su imali 2-1 golovima Rodrigueza. Liverpool je imao odličnu priliku za izjednačenje u 27. minuti, ali Firmino je iz jedanaesterca pogodio okvir gola.

Da se redsima ne piše dobro bilo je jasno nakon druge minute sudačke nadoknade kada je Matip zabio autogol.

Liverpool je tek do kraja uspio smanjiti preko Salaha u 78. minuti. Lovren je ostao na klupi.

Od natjecanja su se oprostili i prvoligaši West Ham i Watford. West Ham je poražen kod trećeligaša Wigana s 1-0, dok je Watford poražen na gostovanju kod Southamptona također s 1-0.

1/9

Nogometaši Tottenhama odigrali su 1-1 kod četvrtoligaša Newport Countya i morat će odigrati još jednu utakmicu, ovaj puta u Londonu.

Četvrtoligaš Newport County  je čak vodio pogotkom Amonda (38), a Tottenham se blamaže spasio golom Harrya Kanea osam minuta prije kraja.

Nova utakmica igrat će se na White Hart Lineu u veljači. Na "popravni" će morati i prvoligaši Swansea i Huddersfield.