Objavljeno vijesti danas: 101
Španjolska liga

Espanyol u ljepotici s kišom golova pobijedio Las Palmas, Halilović sjajno asistirao

Alen Halilović
10.03.2017.
u 22:54

Na vrhu je Barcelona sa 60 bodova, jednim više uz utakmicu više od drugog Reala iz Madrida.

U prvoj utakmici 27. kola španjolskog nogometnog prvenstva Espanyol je svladao Las Palmas sa 4-3 (2-1).

Domaći su praktički čitavu utakmicu vodili, prvi gol postigli su već u 1. minuti preko Davida Lopeza, Lemos je svojim prvim pogotkom u 31. minuti poravnao na 1-1, ali da Espanyol ipak na odmor ode s prednosti pobrinuo se Gerard u sudačkoj nadoknadi prvog dijela. Lemos je u 49. još jednom izjednačio, ali je Piatti samo četiri minute potom iz kaznenog udarca pogodio za 3-2, a Jurado je u 74. povisio na 4-2. Na konačnih 4-3 smanjio je Mateo Garcia u 84. minuti na asistenciju Alena Halilovića.

Halilović je igrao za Las Palmas do 88. minute, dok Marko Livaja nije konkurirao za nastup.

Deveti Espanyol ima 39 bodova, dok je Las Palmas 12. sa 32.

>>Juve nakon drame pobijedio Milan, Pjaca odigrao sjajno, ali promašio nekoliko zicera