Objavljeno vijesti danas: 4
NBA LIGA

Dallas nakon produžetka dobio Oklahomu; Lakersi u 12 minuta zabili 51 koš Knicksima

Dallas Mavericks
Reuters (Ilustracija)
26.03.2014.
u 09:39

U preostale dvije utakmice Cleveland je sa 102:100 pobijedio Toronto, dok je Orlando bio bolji od Portlanda sa 95:85.

U noći s utorka na srijedu u NBA ligi odigrane su četiri utakmice, a u svima su pobjede odnijeli domaćini. Najzanimljivije je bilo u Dallasu gdje su Mavericksi nakon produžetka bili bolji od Oklahoma Cityja sa 128:119. Domaćine je do pobjede vodio Dirk Nowitzki, koji je ubacio 32 koša te imao deset skokova i šest asistencija. Gostima nije bilo dovoljno 43 koša Kevina Duranta.

Fantastičnom trećom četvrtinom u kojoj su zabili 51 koš, Los Angeles Lakersi su sa 127:96 pobijedili New York Knickse, koje je s tribina pratio predsjednik Phil Jackson, inače bivši trener Lakersa.

Xavier Henry za Lakerse je zabio 22 koša, Nick Young je dodao 20, Kent Bazemore 18. Carmelo Anthony sa 29 koševa bio je najbolji kod Knicksa.