Irving i James vodili Cavse do nove pobjede nad Bucksima

22. prosinca 2016. u 09:36 1 komentara 100 prikaza
Kyrie Irving
Pogledajte galeriju 1/8

Aktualni NBA prvaci Cleveland Cavaliers bili su bez milosti sinoć, sa 113:102 pobijedili su Milwaukee Buckse.

Najučinkovitiji kod Clevelanda bio je Kyrie Irving koji je utakmicu završio sa 31 pogotkom i 13 asistencija, dok je LeBron James ubacio 29 za drugu pobjedu Cavaliersa nad Baucksima u dvije večeri, odnosno osmu u zadnjih devet utakmica.

Dario Šarić Vrlo dobri nastupi Šarićeva Philadelphia bolja od Bogdanovićevih Netsa Oklahoma NBA LIGA Oklahoma unatoč sjajnoj partiji Westbrooka izgubila kod kuće Bojan Bogdanović NBA liga Pobjeda Orlanda nakon dva produžetka, slab učinak Hrvata

Kod Bucksa najbolji je bio Giannis Antetokounmpo koji je zabio 28 koševa, dok je Jabari Parker dodao 27.

Oklahoma City Thunder je u New Orleansu sa 121:110 bila bolja od Pelicansa, a Russell Westbrook je zabio 42 koša uz deset skokova za goste.

Alex Abrines je zabio devet od ukupno 18 koševa u seriji od 11-0 na početku zadnje četvrtine zahvaljujući kojoj je Thunder poveo sa 100:87 nešto manje od deset minuta prije kraja.

Pelicanse je predvodio Anthony Davis s 34 pogotka i 15 skokova. Jrue Holiday je dodao 23 koša i 10 asistencija, a Terrence Jones 21 koš.

Houston Rockets su sa 125:111 slavili u Phoenixu protiv Sunsa, a James Harden je za pobjedu zabio 27 koševa uz 14 asistencija.

Za Houston je to 11. pobjeda u 12 utakmica.

Eric Gordon dodao je  24 koša, pogodivši 7 trica iz 13 pokušaja. Patrick Beverley je utakmicu završio s 18 pogodaka, devet asistencija i devet skokova.

Devin Booker predvodio je Sunse, kojima je ovo četvrti uzastopni poraz, s 28 pogodaka. T.J. Warren je postigao 19, a Brandon Knight 17 pogodaka. Dragan Bender je igrao dvije minute za Phoenix, ali bez pogodaka.

Utah Jazz - Sacramento Kings 93:94
Phoenix Suns - Houston Rockets 111:125 (Dragan Bender je odigrao dvije minute za Phoenix, bez pogodaka, jedna ukradena lopta)
Portland Trail Blazers - Dallas Mavericks 95:96