import
Autori: Z. M., M. N., DŠP
28.10.2008.
u 14:42

U 12. kolu trećeligaškog istoka nogometaši Koprivnice ponovno su poraženi na gostovanju, domaća Mladost iz Preloga bila je bolja sa 2:0. Iako su igrači trenera Željka Orehovca stvorili puno prilika, nepažnja u obrani stajala ih je novog gubitka bodova.

Nogometaši Križevaca na domaćem su terenu odigrali 1:1 s Viroviticom. Pogodak za Križevce postigao je Marin Jakšinić u 14. minuti, a izjednačio je Danijel Ciglar u 69. minuti. Utakmicu je slabo sudio Zdenko Lovrić iz Đakova. Križevčani se nalaze na drugom mjestu sa 26 bodova i jedni su od najozbiljnijih kandidata za osvajanje jesenskog naslova prvaka.

Bjelovarčani su došli do najuvjerljivije ovosezonske pobjede. Gostujuću Mladost iz Cernika svladali su s čak 4:0. Golijadu je u 20. minuti otvorio Hrvoje Šibenik, u 44. minuti vodstvo je povisio Krunoslav Pećar, dok se u drugom dijelu kao dvostruki strijelac upisao Matija Poredski.