Barcelona utrpala četiri komada Villarrealu, zabio je i Leo Messi

Odluka o pobjedniku pala je u prvom poluvremenu, kad je Barcelona postigla sva četiri pogotka. Prva dva gola postigao je 17-godišnji Anssu Fati, u 15. minuti na povratnu loptu Jordija Albe, a u 19. minuti na dodavanje Philippea Coutinha
27. rujna 2020. u 23:14 0 komentara 295 prikaza
La Liga Santander - FC Barcelona v Villarreal

Nogometaši Barcelone pobijedili su Villarreal 4:0 (4:0) u svom prvom nastupu u novoj sezoni španjolskog prvenstva i na premijeri novog trenera Ronalda Koemana.

Bundesliga - TSG 1899 Hoffenheim v Bayern Munich DVA POGOTKA Presretni Kramarić: Ne događa se često da pobijediš najbolju momčad na svijetu

Odluka o pobjedniku pala je u prvom poluvremenu, kad je Barcelona postigla sva četiri pogotka. Prva dva gola postigao je 17-godišnji Ansu Fati, u 15. minuti na povratnu loptu Jordija Albe, a u 19. minuti na dodavanje Philippea Coutinha.

Fati je zaslužan i za treći Barcelonin pogodak, jer je zbog prekršaja na njemu dosuđen kazneni udarac koji je u 35. minuti realizirao Leo Messi.

European Super Cup - Bayern Munich v Sevilla PRIMERA Rakitić pogotkom stavio točku na I sjajnog preokreta Seville protiv novaka Cadiza

Konačnih 4-0 postavio je gostujući branič Torres, koji je ubačaj Messija prema Busquetsu preusmjerio u svoju mrežu.